Przejdź do treści

Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wróblew

Nazwa Inwestycji: Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wróblew, etap I, zadanie 2, część 2, odcinek 2 wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków we WróblewieCzas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 – zakończenie 2010Adres inwestycji: Wróblew, Ocin, Gmina Wróblew, powiat sieradzki, województwo łódzkie
Nazwa Inwestycji: Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wróblew, etap I, zadanie 2, część 2, odcinek 2 wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków we Wróblewie
Czas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 – zakończenie 2010
Adres inwestycji: Wróblew, Ocin, Gmina Wróblew, powiat sieradzki, województwo łódzkie
Koszt inwestycji: 1.485.184,86 zł
Dofinansowanie WFOŚiGW w Łodzi: 222.777,00 zł
Opis inwestycji: Zadanie polega na budowie kanalizacji sanitarnej, przepompowni ścieków oraz przyłączy kanalizacji sanitarnej w ilości 40 szt. realizowanych poza przedmiotowym zadaniem przez właścicieli nieruchomości oraz modernizacji oczyszczalni ścieków.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.