Przejdź do treści

Przebudowa sieci wodociągowej i budowa hydroforni we wsi Wyborów

Nazwa Inwestycji: Przebudowa sieci wodociągowej i budowa hydroforni we wsi WyborówCzas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 – zakończenie 2011Adres inwestycji: Wyborów, Gmina Chąśno, powiat łowicki, województwo łódzkie
Nazwa Inwestycji: Przebudowa sieci wodociągowej i budowa hydroforni we wsi Wyborów
Czas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 – zakończenie 2011
Adres inwestycji: Wyborów, Gmina Chąśno, powiat łowicki, województwo łódzkie
Koszt inwestycji: 2.842.455,39 zł
Dofinansowanie WFOŚiGW w Łodzi: 284.246,00 zł
Opis inwestycji: Budowa nowego wodociągu o łącznej długości 2.762,7 mb, który ma zastąpić istniejący azbestowo-cementowy wybudowany w 1965r. Budowa nowej SUW, która będzie wykorzystywała nowe technologie wydobycia i uzdatniania wody. Zastosowany zostanie zbiornik retencyjny, który pozwoli zapewnić równomierną eksploatację studni przy okresowych wzrostach poboru wody: magazynowanie wody w zbiornikach pozwoli na zoptymalizowanie zaprojektowanych filtrów.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.