Przejdź do treści

Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w budynku Zespołu Placówek Oświatowych w Przedborzu

Nazwa Inwestycji: Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii (kolektory słoneczne i kotłownia na zrębki) w budynku Zespołu Placówek Oświatowych w Przedborzu.Czas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2011 – zakończenie 2011Adres inwestycji: Przedbórz, Gmina Przedbórz, powiat radomszczański, województwo łódzkie
Nazwa Inwestycji: Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii (kolektory słoneczne i kotłownia na zrębki) w budynku Zespołu Placówek Oświatowych w Przedborzu.
Czas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2011 ? zakończenie 2011
Adres inwestycji: Przedbórz, Gmina Przedbórz, powiat radomszczański, województwo łódzkie
Koszt inwestycji: 597.980,00 zł
Dofinansowanie WFOŚiGW w Łodzi: 470.380,00 zł
Opis inwestycji: Budynki Zespołu Placówek Oświatowych w Przedborzu zasilane są w energię cieplną z własnej kotłowni zlokalizowanej w podpiwniczeniu budynku. W wyniku realizacji zadania kotłownia koksowa zostanie zastąpiona kotłownią opalaną zrębkami drzewnymi wspomaganą instalacją kolektorów słonecznych w zakresie przygotowania ciepłej wody użytkowej. Po modernizacji w kotłowni będą pracować dwa kotły o mocy 120 kW każdy. Przygotowanie ciepłej wody użytkowej w kotłowni będzie wspomagane instalacją kolektorów słonecznych składającą się z 10 szt. kolektorów płaskich o łącznej powierzchni czynnej wynoszącej 23,30 m2.


Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.