Przejdź do treści

Program ekologiczny "Ziemia i My" realizowany przez Szkołę Podstawową im. Teodora Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej

Nazwa Inwestycji: Program ekologiczny "Ziemia i My" realizowany przez Szkołę Podstawową im. Teodora Goździkiewicza w Dąbrowie WielkiejCzas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2011 – zakończenie 2011Adres inwestycji: Dąbrowa Wielka, Gmina Sieradz, powiat sieradzki, województwo łódzkie
Nazwa Inwestycji: Program ekologiczny "Ziemia i My" realizowany przez Szkołę Podstawową im. Teodora Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej
Czas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2011 ? zakończenie 2011
Adres inwestycji: Dąbrowa Wielka, Gmina Sieradz, powiat sieradzki, województwo łódzkie
Koszt inwestycji: 14.000,00 zł
Dofinansowanie WFOŚiGW w Łodzi: 12.500,00 zł
Opis inwestycji: Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej będzie realizowała program zgodnie z blokami tematycznymi:
1. Obserwacja przyrody ze zwróceniem szczególnej uwagi na naturalne wskaźniki czystości wody i powietrza oraz rodzaje zanieczyszczeń występujących w najbliższym otoczeniu.
2. Z ekologią nam po drodze. W ramach tego bloku zostaną przeprowadzone zajęcia w kilku miejscach i w różnych grupach wiekowych:
a) zajęcia edukacyjne w szkółce leśnej w Dąbrowie Wielkiej,
b) wycieczka do Centrum Edukacji Ekologicznej w Sieradzu,
c) wycieczka do Kopalni Węgla Brunatnego i Elektrowni w Bełchatowie,
d) wycieczka do Kopalni Soli w Kłodawie.
3. Nasze małe wydawnictwo. Gazetka szkolna "Ekouczniak" wydawana jest cyklicznie raz w miesiącu przez uczniów SP w Dąbrówce Wielkiej. Gazetka będzie rozprowadzana nieodpłatnie wśród uczniów, rodziców i mieszkańców lokalnych.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.