Przejdź do treści

Roboty renowacyjne linii brzegowych (skarp) zbiornika retencyjnego "Stryków"

Nazwa Inwestycji: Roboty renowacyjne linii brzegowych (skarp) zbiornika retencyjnego "Stryków"Czas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2011 – zakończenie 2011Adres inwestycji: Stryków, Gmina Stryków, powiat zgierski, województwo łódzkie
Nazwa Inwestycji: Roboty renowacyjne linii brzegowych (skarp) zbiornika retencyjnego "Stryków"
Czas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2011 ? zakończenie 2011
Adres inwestycji: Stryków, Gmina Stryków, powiat zgierski, województwo łódzkie
Koszt inwestycji: 353.751,03 zł
Dofinansowanie WFOŚiGW w Łodzi: 208.650,00 zł
Opis inwestycji: Zadanie polega na renowacji linii brzegowej zbiornika retencyjnego w Strykowie o łącznej długości 1.879 mb, zlokalizowanego na rzece Moszczenica.

Realizacja zadania polega na:
- renowacji linii brzegowej na długości 1.217 mb,
- wydobyciu nanosów/osadów z dna czaszy zbiornika w strefie przycofkowej rzeki Moszczenicy na odcinku wlotowym do zbiornika,
- remoncie budowli przelewowo-spustowej.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.