Przejdź do treści

Uporządkowanie gospodarki ściekowej w mieście i Gminie Działoszyn

Nazwa Inwestycji: : Uporządkowanie gospodarki ściekowej w mieście i Gminie Działoszyn Czas trwania inwestycji: : rozpoczęcie 2008 – zakończenie 2013 Adres inwestycji: : Działoszyn, ul. Piłsudskiego, województwo łódzkie Koszt inwestycji: : 32.463.483,17 zł Dofinansowanie z FS : 19.966.989,96 zł Opis inwestycji: Głównym celem projektu jest wyposażenie mieszkańców oraz podmiotów gospodarczych aglomeracji Działoszyn w spełniającą wymogi unijne i krajowe infrastrukturę techniczną
Nazwa Inwestycji: Uporządkowanie gospodarki ściekowej w mieście i Gminie Działoszyn
Czas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2008 – zakończenie 2013
Adres inwestycji: Działoszyn, ul. Piłsudskiego, województwo łódzkie
Koszt inwestycji: 32.463.483,17 zł
Dofinansowanie z FS: 19.966.989,96 zł
Opis inwestycji: Głównym celem projektu jest wyposażenie mieszkańców oraz podmiotów gospodarczych aglomeracji Działoszyn w spełniającą wymogi unijne i krajowe infrastrukturę techniczną co nastąpi poprzez rozbudowę istniejącej już sieci kanalizacji sanitarnej o ok. 21 km nowej sieci. Realizacja projektu przyczyni się również do ochrony wód podziemnych aglomeracji będących źródłem zaopatrzenia w wodę części mieszkańców. Wpłynie to pozytywnie na stan środowiska naturalnego i uczyni tereny aglomeracji bardziej atrakcyjnymi pod względem inwestycyjnym i turystycznym.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.