Przejdź do treści

Beztlenowa stabilizacja osadów z wykorzystaniem biogazu na terenie Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Zduńskiej Woli

Nazwa Inwestycji: Beztlenowa stabilizacja osadów z wykorzystaniem biogazu na terenie Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Zduńskiej WoliCzas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 – zakończenie 2013Adres inwestycji: Tymienice, Gmina Zduńska Wola, powiat zduńskowolski, województwo łódzkie
Nazwa Inwestycji: Beztlenowa stabilizacja osadów z wykorzystaniem biogazu na terenie Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Zduńskiej Woli
Czas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 – zakończenie 2013
Adres inwestycji: Tymienice, Gmina Zduńska Wola, powiat zduńskowolski, województwo łódzkie
Opis inwestycji: Zadanie obejmuje modernizację i rozbudowę obiektów oczyszczalni, a w szczególności: rozbudowę obiektów fermentacji osadów, budowę instalacji i sieci biogazu z elementami utylizacji gazu fermentacyjnego, zbiornikiem biogazu i pochodnią do spalania nadwyżek biogazu. Zaplanowano zakup agregatu prądotwórczego zmieniającego energię zawartą w gazie fermentacyjnym w energię elektryczną i cieplną. Istniejąca kotłownia zostanie dostosowana do spalania biogazu.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.