Przejdź do treści

Konkurs „Tajemnice Zbiornika Sulejowskiego”

WFOŚiGW w Łodzi jako fundator nagród informuje, o organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 5 w Łodzi Konkursie międzyszkolnym pn. „Tajemnice Zbiornika Sulejowskiego” ...
WFOŚiGW w Łodzi jako fundator nagród informuje, o organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 5 w Łodzi Konkursie międzyszkolnym pn. „Tajemnice Zbiornika Sulejowskiego” (konkurs informatyczno - przyrodniczy oraz konkurs fotograficzny). Zgodnie z informacją Organizatora nabór szkół do Konkursu przełożono do dnia 05.10.2010r.

Regulaminy oraz karty zgłoszeniowe dostępne na stronie:
www.toya.net.pl/sp5/infkonk.htm

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.