Przejdź do treści

Konkurs Ekologiczny „Przyjaźni Środowisku”

Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przyjął zaproszenie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych – Stowarzyszenia Europa Nasz Dom z siedzibą w Tarnowie do współorganizacji XII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku”, również w charakterze fundatora nagród finansowych dla laureatów z województwa łódzkiego.
„Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przyjął zaproszenie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych – Stowarzyszenia Europa Nasz Dom z siedzibą w Tarnowie do współorganizacji XII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku”, również w charakterze fundatora nagród finansowych dla laureatów z województwa łódzkiego. Kategorie Konkursu:

I. Samorząd Przyjazny Środowisku
II. Przedsiębiorstwo Przyjazne Środowisku
III. Promotor Ekologii
IV. Europejska Nagroda Ekologiczna.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Konkursu i do aktywnego w nim udziału. Materiały dotyczące Konkursu dostępne są na stronie internetowej Organizatora: www.przyjazni-srodowisku.pl

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.