Przejdź do treści

Konkurs Ekologiczny „Przyjaźni Środowisku”

Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przyjął zaproszenie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych – Stowarzyszenia Europa Nasz Dom z siedzibą w Tarnowie do współorganizacji XII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku”, również w charakterze fundatora nagród finansowych dla laureatów z województwa łódzkiego.
„Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przyjął zaproszenie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych – Stowarzyszenia Europa Nasz Dom z siedzibą w Tarnowie do współorganizacji XII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku”, również w charakterze fundatora nagród finansowych dla laureatów z województwa łódzkiego. Kategorie Konkursu:

I. Samorząd Przyjazny Środowisku
II. Przedsiębiorstwo Przyjazne Środowisku
III. Promotor Ekologii
IV. Europejska Nagroda Ekologiczna.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Konkursu i do aktywnego w nim udziału. Materiały dotyczące Konkursu dostępne są na stronie internetowej Organizatora: www.przyjazni-srodowisku.pl

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.