Przejdź do treści

Wodociągi i oczyszczalnia ścieków w Łodzi II

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pożyczył 162 mln zł Łódzkiej Spółce Infrastrukturalnej na dofinansowanie zadania - Projekt Funduszu Spójności „Wodociągi i oczyszczalnia ścieków w Łodzi II” który jest jednym z największych i najważniejszych projektów realizowanych w Łodzi, i jednym z największych projektów środowiskowych w skali całego kraju...
W dniu 12.10.2007 w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi przy ulicy Łąkowej 11 odbyło się uroczyste podpisanie umowy pożyczki pomiędzy Funduszem a ŁSI Sp. z o.o. na realizację Projektu Funduszu Spójności „Wodociągi i oczyszczalnia ścieków w Łodzi II”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udziela Łódzkiej Spółce Infrastrukturalnej Sp. z o.o. pożyczki w kwocie 162 mln zł. na dofinansowanie zadania, które jest jednym z największych i najważniejszych projektów realizowanych w Łodzi, i jednym z największych projektów środowiskowych w skali całego kraju.

Jednocześnie przedstawiciele Zarządu WFOŚiGW, ŁSI Sp. z o.o. a także Banku Ochrony Środowiska S.A., podpisali list intencyjny dotyczący współpracy przy realizacji projektu, w celu umożliwienie jak najszerszego udziału mieszkańców Łodzi w tym imponującym przedsięwzięciu. Przedstawiciele trzech podmiotów potwierdzili swoją wolę wypracowania uproszczonych procedur w procesie uzyskiwania dopłat do kredytów na podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej realizowanej w ramach Projektu.

W uroczystości wzięli udział między innymi Marszałek Województwa Włodzimierz Fisiak, Prezydent Miasta Łodzi Jerzy Kropiwnicki, a także Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Andrzej Budzyński oraz Prezes Zarządu ŁSI Sp. z o.o. Teresa Woźniak.

Szczegóły znajdują się w pliku do pobrania.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.