Przejdź do treści

REALIZACJA ZADAŃ WFOŚiGW

Plan realizacji zadań Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wg poszczególnych dziedzin ochrony środowiska oraz efekty rzeczowe, ekologiczne...
Rada Nadzorcza Funduszu w dniu 30 września 2005 r. zatwierdziła Plan Działalności WFOŚiGW w Łodzi na 2006 r. Rada Nadzorcza dwukrotnie dokonywała w nim przesunięć. Konieczność dokonania zmian w Planie Działalności Funduszu wynikała z potrzeb beneficjentów planujących realizacje inwestycji proekologicznych oraz miała na celu jak najlepsze wykorzystanie środków w 2006 r.


Plan realizacji zadań wg poszczególnych dziedzin ochrony środowiska oraz ich efekty znajdują się w plikach do pobrania.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.