Przejdź do treści

Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie audytu wewnętrznego działalności WFOŚiGW

Zdjęcie, Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie audytu wewnętrznego działalności WFOŚiGW
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi z siedzibą 90-562 Łódź, ul. Łąkowa 11 zaprasza podmioty/osoby posiadające uprawnienia audytora wewnętrznego do składania ofert na przeprowadzenie w latach 2012 – 2013 trzech audytów w zakresie działalności statutowej oraz w zakresie działalności WFOŚiGW w Łodzi, jako Instytucji Wdrażającej I i II oś priorytetową POIiŚ.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi z siedzibą 90-562 Łódź, ul. Łąkowa 11 zaprasza podmioty/osoby posiadające uprawnienia audytora wewnętrznego do składania ofert na przeprowadzenie w latach 2012 - 2013 trzech audytów:
1. audyt w zakresie działalności statutowej ? planowany termin II półrocze 2012 r i I półrocze 2013 r.
2. audyt w zakresie działalności WFOŚiGW w Łodzi, jako Instytucji Wdrażającej I i II oś priorytetową POIiŚ na mocy porozumienia zawartego z Ministerstwem Środowiska - planowany termin I półrocze 2013 r


Do pobrania:
Treść ogłoszenia

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.