Przejdź do treści

"Z energią na rzecz ochrony klimatu"

20 czerwca w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi odbyła się konferencja pt. "Z energią na rzecz ochrony klimatu" podsumowująca kampanię ekologiczną w szkołach i przedszkolach woj. łódzkiego. Organizatorami konferencji byli WODN w Łodzi i Fundacja GAP Polska w Warszawie.
20 czerwca w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi odbyła się konferencja pt. "Z energią na rzecz ochrony klimatu" podsumowująca kampanię ekologiczną w szkołach i przedszkolach woj. łódzkiego. Organizatorami konferencji byli WODN w Łodzi i Fundacja GAP Polska w Warszawie. Podczas jej trwania przedstawiono najciekawsze prezentacje multimedialne, filmy orazi wręczono nagrody laureatom konkursu. Fundusz reprezentowała Dyrektor Biura WFOŚiGW w Łodzi Barbara Rutkowska.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.