Przejdź do treści

Łowickie Przedszkolaki dbają o środowisko

W dniu 15 czerwca 2012 r., w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu odbył się Koncert Ekologiczny dla przedszkolaków z Łowicza. Koncert był podsumowaniem programu „ŁOWICKI EKOLOG – przedszkolaki dbają o środowisko”, współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi.
W dniu 15 czerwca 2012 r., w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu odbył się Koncert Ekologiczny dla przedszkolaków z Łowicza. Koncert był podsumowaniem programu "ŁOWICKI EKOLOG - przedszkolaki dbają o środowisko", współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi. W ramach programu przeprowadzono zajęcia dydaktyczne z zakresu ochrony środowiska, zorganizowano wycieczki ekologiczne, wystawy fotograficzne oraz happeningi ekologiczne. W podsumowaniu programu Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej reprezentowała Agnieszka Kołodziejska z Zespołu Realizacji Umów.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.