Przejdź do treści

Łowickie Przedszkolaki dbają o środowisko

W dniu 15 czerwca 2012 r., w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu odbył się Koncert Ekologiczny dla przedszkolaków z Łowicza. Koncert był podsumowaniem programu „ŁOWICKI EKOLOG – przedszkolaki dbają o środowisko”, współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi.
W dniu 15 czerwca 2012 r., w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu odbył się Koncert Ekologiczny dla przedszkolaków z Łowicza. Koncert był podsumowaniem programu "ŁOWICKI EKOLOG - przedszkolaki dbają o środowisko", współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi. W ramach programu przeprowadzono zajęcia dydaktyczne z zakresu ochrony środowiska, zorganizowano wycieczki ekologiczne, wystawy fotograficzne oraz happeningi ekologiczne. W podsumowaniu programu Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej reprezentowała Agnieszka Kołodziejska z Zespołu Realizacji Umów.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.