Przejdź do treści

Jubileusz 50-lecia Przedszkola Miejskiego nr 97

Zwycięzcy Konkursu „Ekobelfry 2011” w podkategorii przedszkola – świętują. Przedszkole Miejskie nr 97 obchodzi Jubileusz 50-lecia istnienia. W dniu dzisiejszym odbył się uroczysty koncert w ŁDK przy ul. Traugutta w Łodzi.
Zwycięzcy Konkursu "Ekobelfry 2011" w podkategorii przedszkola - świętują. Przedszkole Miejskie nr 97 obchodzi Jubileusz 50-lecia istnienia. W dniu dzisiejszym odbył się uroczysty koncert w ŁDK przy ul. Traugutta w Łodzi. Przedszkolaki wraz z kadrą pedagogiczną przygotowały ciekawy program artystyczny. Rodzice przedszkolaków również zaangażowali się w część artystyczną dzisiejszego koncertu , a także ufundowali 20 kg tort.
Przedszkole Miejskie nr 97 od 9 lat realizuje programy z zakresu edukacji ekologicznej i bardzo dobrze wykorzystuje środki WFOŚiGW w Łodzi. Za swoją działalność zostało nagrodzone I miejscem w pierwszej edycji Konkursu "Ekobelfry" w 2011 r.
Jubilatowi życzymy dalszych sukcesów w działaniach na rzecz edukacji ekologicznej przedszkolaków.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.