Przejdź do treści

Podsumowanie konkursu "Coś z niczego"

  Dnia 14 czerwca 2012 r. w Publicznym Gimnazjum nr 27 w Łodzi odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Coś z niczego – pomoce dydaktyczne wykonane z materiałów powtórnego użycia” organizowanego w ramach projektu „Nasz wkład w ekologię”.
Dnia 14 czerwca 2012 r. w Publicznym Gimnazjum nr 27 w Łodzi odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu "Coś z niczego - pomoce dydaktyczne wykonane z materiałów powtórnego użycia" organizowanego w ramach projektu "Nasz wkład w ekologię".
Projekt ten był współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. W uroczystym podsumowaniu konkursu Fundusz reprezentowała Dyrektor Biura Barbara Rutkowska. Konkurs międzyszkolny ?Coś z niczego?? cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 13 szkół podstawowych i 5 gimnazjów. Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali bardzo ciekawe i pomysłowe prace, które zostały zaprezentowane na zorganizowanej wystawie.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.