Przejdź do treści

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na EKOFESTYNIE

W poniedziałek 4 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim odbył się EKOFESTYN, na którym gościli uczestnicy II Rajdu Samochodów Elektrycznych Tallin – Monte Carlo. Miasto było metą etapu Warszawa – Piotrków Trybunalski oraz startem do kolejnego etapu.
W poniedziałek 4 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim odbył się EKOFESTYN, na którym gościli uczestnicy II Rajdu Samochodów Elektrycznych Tallin - Monte Carlo. Miasto było metą etapu Warszawa - Piotrków Trybunalski oraz startem do kolejnego etapu. Cel wyścigu to m.in. wspieranie działań dot. transportu przyjaznego środowisku oraz nowoczesnych form w zakresie energii odnawialnej i ekologii.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej brał aktywny udział w Festynie, prezentując swoją ofertę. Pracownicy merytoryczni zachęcali uczestników imprezy do skorzystania z jednego z pięciu Programów Priorytetowych skierowanych do osób fizycznych. Ponadto na stoisku można było uzyskać informację na temat Zasad udzielania pomocy finansowej w 2012 roku przez Fundusz.Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.