Przejdź do treści

Zakończono konsultacje projektu ?Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na 2013

W związku z zakończeniem konsultacji projektu „Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na 2013 rok”, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi składa serdeczne podziękowania wszystkim podmiotom, które wyraziły zainteresowanie priorytetowymi przedsięwzięciami z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej i poprzez swój udział przyczyniły się do współtworzenia projektu Listy. Projekt Listy przedsięwzięć priorytetowych, który powstał w wyniku konsultacji zamieszczamy poniżej.
W związku z zakończeniem konsultacji projektu ?Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na 2013 rok?, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi składa serdeczne podziękowania wszystkim podmiotom, które wyraziły zainteresowanie priorytetowymi przedsięwzięciami z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej i poprzez swój udział przyczyniły się do współtworzenia projektu Listy. Projekt Listy przedsięwzięć priorytetowych, który powstał w wyniku konsultacji zamieszczamy poniżej.

Plik do pobrania

Jednocześnie informujemy, iż projekt Listy został przesłany do zaopiniowania do NFOŚiGW w zakresie przedsięwzięć z udziałem środków pochodzących z Unii Europejskiej niepodlegających zwrotowi oraz do właściwego dyrektora regionalnego zarządu gospodarki wodnej w zakresie finansowania przedsięwzięć dotyczących gospodarki wodnej. Rada Nadzorcza Funduszu zgodnie z ustawą Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2008 r. Nr 25, poz. 150 z późn. zm.) zatwierdzi Listę po zasięgnięciu powyższych opinii w terminie do dnia 30 czerwca 2012 r.
Zatwierdzona Lista będzie zamieszczona na stronie internetowej Funduszu.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.