Przejdź do treści

Zakończono konsultacje projektu ?Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na 2013

W związku z zakończeniem konsultacji projektu „Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na 2013 rok”, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi składa serdeczne podziękowania wszystkim podmiotom, które wyraziły zainteresowanie priorytetowymi przedsięwzięciami z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej i poprzez swój udział przyczyniły się do współtworzenia projektu Listy. Projekt Listy przedsięwzięć priorytetowych, który powstał w wyniku konsultacji zamieszczamy poniżej.
W związku z zakończeniem konsultacji projektu ?Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na 2013 rok?, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi składa serdeczne podziękowania wszystkim podmiotom, które wyraziły zainteresowanie priorytetowymi przedsięwzięciami z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej i poprzez swój udział przyczyniły się do współtworzenia projektu Listy. Projekt Listy przedsięwzięć priorytetowych, który powstał w wyniku konsultacji zamieszczamy poniżej.

Plik do pobrania

Jednocześnie informujemy, iż projekt Listy został przesłany do zaopiniowania do NFOŚiGW w zakresie przedsięwzięć z udziałem środków pochodzących z Unii Europejskiej niepodlegających zwrotowi oraz do właściwego dyrektora regionalnego zarządu gospodarki wodnej w zakresie finansowania przedsięwzięć dotyczących gospodarki wodnej. Rada Nadzorcza Funduszu zgodnie z ustawą Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2008 r. Nr 25, poz. 150 z późn. zm.) zatwierdzi Listę po zasięgnięciu powyższych opinii w terminie do dnia 30 czerwca 2012 r.
Zatwierdzona Lista będzie zamieszczona na stronie internetowej Funduszu.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.