Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi gospodarzem spotkania przedstawicieli IPiW

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w dniach 23 – 25 maja jest organizatorem spotkania Instytucji Pośredniczącej z Instytucjami Wdrażającymi środowiskowe priorytety Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w dniach 23 ? 25 maja jest organizatorem spotkania Instytucji Pośredniczącej z Instytucjami Wdrażającymi środowiskowe priorytety Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Podczas spotkania przedstawicieli Ministerstwa Środowiska z przedstawicielami WFOŚiGW i NFOŚiGW omawiane są zagadnienia związane z doświadczeniami wynikającymi z realizacji i zamykania projektów finansowanych w ramach POIiŚ w kontekście przygotowań do nowego okresu programowania 2014 ? 2020. W agendzie spotkania zaplanowano także m.in. prezentację Lokalnego Systemu Informatycznego oraz warsztaty tematyczne związane z wdrażaniem programu.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.