Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi pierwszym inwestorem w Technoparku Łódź

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi jest pierwszym inwestorem, który wybuduje swoją siedzibę na terenie Łódzkiego Regionalnego Parku Naukowo-Technologicznego sp. z o.o. Umowa w tej sprawie została uroczyście podpisana 23 maja 2012 w hotelu „Andel’s” w Łodzi.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi jest pierwszym inwestorem, który wybuduje swoją siedzibę na terenie Łódzkiego Regionalnego Parku Naukowo-Technologicznego sp. z o.o. Umowa w tej sprawie została uroczyście podpisana 23 maja 2012 w hotelu ?Andel?s? w Łodzi.
Zarząd WFOŚiGW w Łodzi podjął decyzję o powstaniu nowej siedziby Funduszu i ulokowaniu swojej inwestycji na działce o powierzchni ponad pół hektara naprzeciwko biurowca Technoparku. Będzie to nowoczesny, budynek pasywny wykorzystujący najnowsze rozwiązania technologiczne. Budownictwo pasywne w Polsce jest jeszcze mało popularne. Niewątpliwą zaletą takiego budynku jest małe zapotrzebowanie na energię cieplną dzięki stosowaniu odnawialnych źródeł energii, co z jednej strony wiąże się z energooszczędnością i mniejszymi kosztami eksploatacji budynku, a z drugiej strony przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego, poprzez zmniejszenie emisji szkodliwych gazów do atmosfery.
Nowa siedziba Funduszu będzie pierwszym pasywnym budynkiem na terenie woj. łódzkiego.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.