Przejdź do treści

Zaproszenie na seminarium: "Dotacje dla firm na projekty przyjazne środowisku"

W piątek 18 maja 2012 r. o godz. 11.35 Fundusz zaprezentuje „Zasady udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi” podczas bezpłatnego seminarium p.n. „Dotacje dla firm na projekty przyjazne środowisku”.
W piątek 18 maja 2012 r. o godz. 11.35 Fundusz zaprezentuje "Zasady udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi" podczas bezpłatnego seminarium p.n. "Dotacje dla firm na projekty przyjazne środowisku".

Podczas spotkania będzie można się dowiedzieć o możliwości dofinansowania dla firm projektów inwestycyjnych przyjaznych dla środowiska w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Łódzkiego. Część seminarium będzie również poświęcona projektowi Go4EMAS, który promuje system ekozarządzania i audytu EMAS w sektorze MŚP.

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż promując systemy zarządzania przyjazne środowisku sam wdrożył i poddał procesowi certyfikacji system zarządzania środowiskowego zgodny z normą ISO 14001.

Organizatorem seminarium jest fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości, ul. Piotrkowska 86, tel.: (42) 630 36 67, fax: (42) 632 90 89, e-mail: fundacja@frp.lodz.pl.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.frp.lodz.pl

Harmonogram Seminarium

Karta zgłoszenia na Seminarium

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.