Przejdź do treści

V edycja konkursu dotacji "Fundusze Europejskie na poziomie Narodowej Strategii Spójności?

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłosiło kolejną V edycję konkursu dotacji „Fundusze Europejskie na poziomie Narodowej Strategii Spójności”. Konkurs skierowany jest do środowisk naukowych oraz organizacji pozarządowych, które w ten sposób chcielibyśmy zaangażować we wspieranie procesu wdrażania Narodowej Strategii Spójności na lata 2007-2013. Formularze wniosków o przyznania dotacji wraz z załącznikami można składać do 30 marca 2012r.
V edycja konkursu dotacji "Fundusze Europejskie na poziomie Narodowej Strategii Spójności?

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłosiło kolejną V edycję konkursu dotacji ?Fundusze Europejskie na poziomie Narodowej Strategii Spójności?. Konkurs skierowany jest do środowisk naukowych oraz organizacji pozarządowych, które w ten sposób chcielibyśmy zaangażować we wspieranie procesu wdrażania Narodowej Strategii Spójności na lata 2007-2013. Formularze wniosków o przyznania dotacji wraz z załącznikami można składać do 30 marca 2012r.

O dotacje mogą ubiegać się:
  • uczelnie wyższe oraz ośrodki badawczo-rozwojowe, których przedmiotem badań oraz nauczania jest rozwój regionalny bądź fundusze strukturalne;
  • pracownicy naukowi, których przedmiotem badań oraz nauczania jest rozwój regionalny bądź fundusze strukturalne;
  • organizacje pozarządowe.

Wartość dofinansowania udzielonego przez MRR:
  • badania naukowe oraz prezentacja ich wyników ? do 80 000 zł;
  • konferencje ? do 60 000 zł;
  • publikacje naukowe ? do 30 000 zł.

- szczegółowe informacje

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.