Przejdź do treści

Konkurs z dziedziny Edukacja Ekologiczna pn. "Moja wymarzona ekopracownia"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza Konkurs na dofinansowanie w formie dotacji zadań z dziedziny Edukacja Ekologiczna
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza Konkurs na dofinansowanie w formie dotacji zadań z dziedziny Edukacja Ekologiczna pn.

"Moja wymarzona ekopracownia"

Wnioski można składać do dnia 13.04.2012 r. na formularzach znajdujących się do pobrania poniżej.
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu i zachęcamy do ubiegania się o dofinansowanie!


Do pobrania:
- Regulamin konkursu na dofinansowanie w formie dotacji zadań z dziedziny edukacja ekologiczna pn. ?moja wymarzona ekopracownia?

- Harmonogram rzeczowo?finansowy zadania

- Oświadczenie o braku zobowiązań wobec zus i us oraz o zaciągniętych kredytach/pożyczkach

- Wniosek na rok 2012 o udzielenie dofinansowania w formie dotacji w ramach konkursu pn. ?moja wymarzona ekopracownia?

- Karta planowanego efektu rzeczowego i ekologicznego zadania do wniosku o udzielenie dofinansowania w formie dotacji złożonego w ramach konkursu pn. ?moja wymarzona ekopracownia?

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.