Przejdź do treści

Seminarium dla przedsiębiorców pt. ?Dotacje na ochronę środowiska?

We wtorek 28 lutego w siedzibie Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. Piotrkowskiej 86 w Łodzi odbyło się Seminarium pt. „Dotacje na ochronę środowiska”, w którym uczestniczyło ok. 30 osób reprezentujących sektor prywatny.
We wtorek 28 lutego w siedzibie Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. Piotrkowskiej 86 w Łodzi odbyło się Seminarium pt. ?Dotacje na ochronę środowiska?, w którym uczestniczyło ok. 30 osób reprezentujących sektor prywatny.

Podczas spotkania uczestnicy mogli zapoznać się z możliwościami pozyskania środków finansowych na działania związane z ochroną środowiska. Propozycję Ministerstwa Środowiska dotyczącą wsparcia dla przedsiębiorstw wdrażających systemy zarządzania środowiskowego przedstawiła p. Urszula Kaczyńska. Bank Ochrony Środowiska zaprezentował swoją ofertę w zakresie finansowania projektów inwestycyjnych współfinansowanych ze środków UE oraz współpracy z WFOŚiGW w Łodzi. Przedstawiciele Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości poinformowali o możliwości dofinansowania działań przedsiębiorstw wdrażających system ochrony środowiska w programach regionalnych oraz projekt Go4EMAS dotyczący promocji systemu ekozarządzania i audytu EMAS w MŚP poprzez sieć Enterprise Europe Network.

Barbara Rutkowska, Dyrektor WFOŚiGW w Łodzi zapoznała uczestników Seminarium z działalnością Funduszu oraz zasadami udzielania pomocy finansowej w 2012 r. Szczególny nacisk położono na możliwości dofinansowania przedsiębiorstw, choć oferta dla osób fizycznych również cieszyła się zainteresowaniem uczestników, którzy mieli możliwość zadania szczegółowych pytań.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.