Przejdź do treści

Zaproszenie na seminarium: ?Dotacje na ochronę środowiska?

We wtorek 28 lutego o godz. 10.30 Fundusz zaprezentuje „Zasady udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi” podczas bezpłatnego seminarium p.n. „Dotacje na ochronę środowiska”.
We wtorek 28 lutego o godz. 10.30 Fundusz zaprezentuje ?Zasady udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi? podczas bezpłatnego seminarium p.n. ?Dotacje na ochronę środowiska?.

Podczas spotkania będzie można się ponadto dowiedzieć jakie możliwości wsparcia oferuje Ministerstwo Środowiska w ramach zarządzania środowiskowego. Część seminarium będzie również poświęcona projektowi Go4EMAS, który promuje system ekozarządzania i audytu EMAS w sektorze MSP.

Organizatorem seminarium jest fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości, ul. Piotrkowska 86, tel.: (42) 630 36 67, fax: (42) 632 90 89, e-mail: fundacja@frp.lodz.pl, www.frp.lodz.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Ulotka informacyjna

Harmonogram Seminarium

Karta zgłoszenia na Seminarium

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.