Przejdź do treści

Spotkania informacyjne i warsztaty nad Bzurą

W poniedziałek 23 stycznia w Łowiczu odbyło się pierwsze z trzech spotkań informacyjnych na temat zasad udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi w 2012 roku. Spotkania są połączone z warsztatami wypełniania wniosków i formularzy dla potencjalnych Beneficjentów. Szkolenie jest wspólną inicjatywą Funduszu oraz Stowarzyszenia Powiatów i Gmin Dorzecza Bzury, które odpowiada za organizację.
W poniedziałek 23 stycznia w Łowiczu odbyło się pierwsze z trzech spotkań informacyjnych na temat zasad udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi w 2012 roku. Spotkania są połączone z warsztatami wypełniania wniosków i formularzy dla potencjalnych Beneficjentów. Szkolenie jest wspólną inicjatywą Funduszu oraz Stowarzyszenia Powiatów i Gmin Dorzecza Bzury, które odpowiada za organizację. Warsztaty skierowane są głównie do Jednostek Samorządu Terytorialnego należących do SPiGDB i Podregionu Łódzkiego, jak również innych zainteresowanych.

Po uroczystym powitaniu licznie zebranych słuchaczy, Wiceprezesi Cezary Dzierżek oraz Andrzej Czapla przekazali głos Barbarze Rutkowskiej, Dyrektor Biura WFOŚiGW w Łodzi. Podczas prezentacji przedstawiono zasady działalności Funduszu oraz możliwości finansowania przedsięwzięć w 2012 roku. Po prezentacji uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań i omówienia wybranych zagadnień.

Kolejne dwa spotkania odbędą się zgodnie z poniższym harmonogramem:
? 26 stycznia 2012r. w godz. 10:00-13:00 - warsztaty wypełniania wniosków i formularzy dla potencjalnych Beneficjentów WFOŚiGW w Łodzi - Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe ?SZKIEŁKA? w Łowiczu, ul. Św. Floriana 11;
? 27 stycznia 2012r. w godz. 10:00- 13:00 - warsztaty wypełniania wniosków z dziedziny Edukacja Ekologiczna - Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe ?SZKIEŁKA? w Łowiczu, ul. Św. Floriana 11.

Przekazane podczas spotkania informacje na temat nowych mechanizmów finansowania, a także programów priorytetowych ułatwią Państwu aplikowanie o pomoc finansową ze środków WFOŚiGW w Łodzi.

Serdecznie zapraszamy!Uczestnicy I spotkania w Łowiczu podczas prezentacji WFOŚiGW w Łodzi


Barbara Rutkowska przedstawiła zasady działalności Funduszu
oraz możliwości finansowania przedsięwzięć w 2012 roku


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.