Przejdź do treści

Lista rankingowa dla projektów zgłoszonych w ramach VI konkursu POIiŚ

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż Aneta Wilmańska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, zatwierdziła zaktualizowaną listę rankingową dla projektów zgłoszonych w ramach VI konkursu POIiŚ dla działania 1.1. Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM. Aktualizacja listy rankingowej dla konkursu nr 6/POIiŚ/1.1/11/2009 jest związana z Decyzją KE z 21 grudnia 2011 r. zmieniającą POIiŚ (m.in. przesunięcie 188,88 mln EUR z działania 2.1 na działania 1.1).
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż Aneta Wilmańska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, zatwierdziła zaktualizowaną listę rankingową dla projektów zgłoszonych w ramach VI konkursu POIiŚ dla działania 1.1. Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM.
Aktualizacja listy rankingowej dla konkursu nr 6/POIiŚ/1.1/11/2009 jest związana z Decyzją KE z 21 grudnia 2011 r. zmieniającą POIiŚ (m.in. przesunięcie 188,88 mln EUR z działania 2.1 na działania 1.1).
Dodatkowa alokacja pozwala na rozszerzenie listy o 15 projektów podstawowych. W efekcie przedsięwzięcie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Opocznie z listy rankingowej uzyskało status projektu podstawowego.
Obecnie na liście rankingowej znajduje się 56 projektów podstawowych, na łączną kwotę dofinansowania 2,162 mld zł.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.