Przejdź do treści

Lista rankingowa dla projektów zgłoszonych w ramach VI konkursu POIiŚ

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż Aneta Wilmańska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, zatwierdziła zaktualizowaną listę rankingową dla projektów zgłoszonych w ramach VI konkursu POIiŚ dla działania 1.1. Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM. Aktualizacja listy rankingowej dla konkursu nr 6/POIiŚ/1.1/11/2009 jest związana z Decyzją KE z 21 grudnia 2011 r. zmieniającą POIiŚ (m.in. przesunięcie 188,88 mln EUR z działania 2.1 na działania 1.1).
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż Aneta Wilmańska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, zatwierdziła zaktualizowaną listę rankingową dla projektów zgłoszonych w ramach VI konkursu POIiŚ dla działania 1.1. Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM.
Aktualizacja listy rankingowej dla konkursu nr 6/POIiŚ/1.1/11/2009 jest związana z Decyzją KE z 21 grudnia 2011 r. zmieniającą POIiŚ (m.in. przesunięcie 188,88 mln EUR z działania 2.1 na działania 1.1).
Dodatkowa alokacja pozwala na rozszerzenie listy o 15 projektów podstawowych. W efekcie przedsięwzięcie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Opocznie z listy rankingowej uzyskało status projektu podstawowego.
Obecnie na liście rankingowej znajduje się 56 projektów podstawowych, na łączną kwotę dofinansowania 2,162 mld zł.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.