Przejdź do treści

Pół tysiąca słuchaczy na spotkaniach informacyjnych ?Nowe Zasady 2012?!

15 grudnia w Bełchatowie odbyło się ostatnie spotkanie informacyjne dotyczące zasad udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi, które będą obowiązywać od 1 stycznia 2012 r. Tym samym zakończyła się kampania informacyjna skierowana do...
15 grudnia w Bełchatowie odbyło się ostatnie spotkanie informacyjne dotyczące zasad udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi, które będą obowiązywać od 1 stycznia 2012r. Tym samym zakończyła się kampania informacyjna skierowana do jednostek samorządu terytorialnego, podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych zainteresowanych skorzystaniem ze środków na realizację zadań z zakresu ochrony środowiska w nadchodzącym roku.

Na przestrzeni dwóch tygodni w siedzibach starostw powiatowych, reprezentacja Funduszu, składająca się z przedstawiciela Zarządu, Dyrektor Biura oraz osoby merytorycznej, szczegółowo omawiała ?Nowe Zasady 2012? oraz objaśniała zmiany jakie nastąpią w zasadach przyznawania i finansowania inwestycji. Po każdym spotkaniu uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusji i zadania najbardziej nurtujących ich pytań.

Spotkania były organizowane przy współpracy Funduszu ze starostwami powiatowymi z terenu całego województwa łódzkiego. Dzięki połączeniu sił udało nam się zaprosić łącznie ponad pół tysiąca słuchaczy ? przedstawicieli potencjalnych przyszłorocznych beneficjentów WFOŚiGW w Łodzi!Jest to dowód na to, iż grono zainteresowanych pozyskaniem wsparcia finansowego ze środków WFOŚiGW w Łodzi z każdym rokiem jest coraz większe. Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zachęcamy do składania wniosków o dofinansowanie!Wiceprezes Zarządu Zbigniew Stasiak wraz z Dyrektor Barbarą Rutkowską
na spotkaniu w PoddębicachWiceprezes Zarządu Andrzej Czapla oraz Ewa Czarnecka podczas prezentacji
?Nowych Zasad 2012? w PajęcznieWiceprezes Zarządu Wiesław Łukomski i Renata Dyczak na spotkaniu informacyjnym
w ZgierzuSpotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród przedstawicieli
potencjalnych Beneficjentów


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.