Przejdź do treści

?Zrównoważony rozwój: jak to wszystko połączyć?? Patronat WFOŚiGW w Łodzi

6 grudnia na Wydziale Ekonomiczno - Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się konferencja pn. „Zrównoważony rozwój: jak to wszystko połączyć?” Spotkanie z inicjatywy Studenckiego Koła Naukowego Ekobiznes ma na celu ukazanie istotności działań z zakresu ochrony środowiska podejmowanych przez przedsiębiorstwa oraz publiczne instytucje na terenie województwa łódzkiego.
6 grudnia na Wydziale Ekonomiczno - Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się konferencja pn. ?Zrównoważony rozwój: jak to wszystko połączyć?? Spotkanie z inicjatywy Studenckiego Koła Naukowego Ekobiznes ma na celu ukazanie istotności działań z zakresu ochrony środowiska podejmowanych przez przedsiębiorstwa oraz publiczne instytucje na terenie województwa łódzkiego.

W programie konferencji znajdują się m.in. wystąpienia naukowców z katedry Gospodarki Ściekowej i Integracji Europejskiej oraz Katedry Logistyki Uniwersytetu Łódzkiego, którzy przybliżą wykorzystanie ekologicznych rozwiązań w branży turystycznej w regionie łódzkim oraz Dyrekcji Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Przedstawiciel WFOŚiGW w Łodzi przedstawi zaś rolę Funduszu jaką pełni on w finansowaniu działań z zakresu zrównoważonego rozwoju w województwie.

Prezes WFOŚiGW w Łodzi, Tomasz Łysek objął swoim patronatem konferencję organizowaną przez SKN Ekobiznes oraz Uniwersytet Łódzki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!


Harmonogram wydarzenia:
11.30?11.40 Wprowadzenie do tematyki Konferencji- Prof. zw. dr hab. Zofia Wysokińska
11.40?11.50 ?Czym jest Ekobiznes?? Prezentacja Studenckiego Koła Naukowego Ekobiznes
11.50?12.10 Wystąpienie Przedstawiciela Dyrekcji Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich
12.10?12.30 Wystąpienie Przedstawiciela Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
12.30?13.00 Wystąpienie Radosława Dziuby, Katedra Gospodarki Światowej i Integracji Europejskiej, Wydział Ekonomiczno - Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego, ?Ekologia w branży hotelarskiej? oraz Artura Janusza, Katedra Logistyki, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego ?Zarządzanie projektami w działalności przedsiębiorstw turystycznych w regionie łódzkim?.
13.00?13.10 Konkurs z nagrodami
13.10?13.15 Zakończenie Konferencji


6 grudnia 2011 r. w godzinach 11:30 ? 13:15 sala T 401
Wydział Ekonomiczno ? Socjologiczny, Uniwersytetu Łódzkiego
90-255 Łódź, ul. P.O.W. 3/5
Zgłoszenia należy przesyłać pod adres: ulsknekobiznes@gmail.com


Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.