Przejdź do treści

Zaproszenie na IV Konferencję Dbając o zieloną przyszłość

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w imieniu Pani Aleksandry Malarz, Dyrektor Departamentu PO IiŚ, zaprasza na IV Międzynarodową Konferencję „Dbając o zieloną przyszłość - fundusze UE w sektorze środowiska”. Ministerstwo Środowiska zaprasza wszystkich beneficjentów PO IiŚ w dniach 5 – 6 grudnia 2011r. do Krakowa. Program konferencji wzbogacony będzie o warsztaty i podsumowanie rezultatów pięcioletniej realizacji programu.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w imieniu Pani Aleksandry Malarz, Dyrektor Departamentu PO IiŚ, zaprasza na IV Międzynarodową Konferencję ?Dbając o zieloną przyszłość - fundusze UE w sektorze środowiska?. Ministerstwo Środowiska zaprasza wszystkich beneficjentów PO IiŚ w dniach 5 ? 6 grudnia 2011r. do Krakowa. Program konferencji wzbogacony będzie o warsztaty i podsumowanie rezultatów pięcioletniej realizacji programu.

W załączeniu projekt agendy i formularz zgłoszeniowy.
Podpisany i zeskanowany formularz zgłoszeniowy należy przesyłać do 21 listopada 2011 r. na adres Katarzyna.Piskorska@mos.gov.pl
Link do strony MŚ z informacją dot. konferencji

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.