Przejdź do treści

Termin przyjmowania wniosków przedłużony do 15 listopada!

Informujemy, iż Fundusz postanawia wydłużyć do dnia 15.11.2011 r. termin przyjmowania wniosków o dofinansowanie zadań z dziedziny Ochrona zasobów wodnych oraz Pozostałe zadania ochrony środowiska.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż postanawia wydłużyć do dnia 15.11.2011 r. termin przyjmowania wniosków o dofinansowanie zadań:
- z dziedziny Ochrona zasobów wodnych - w formie dotacji i pożyczek,
- z dziedziny Pozostałe zadania ochrony środowiska - w formie pożyczek.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.