Przejdź do treści

Wspieramy proekologicznych projektantów mody!

Zdjęcie, Wspieramy proekologicznych projektantów mody!
W dniu 27 października w stylowych wnętrzach hotelu andel`s w Łodzi odbyła się uroczysta gala finałowa III edycji Re-Act Fashion. Jest to proekologiczny wstęp do największej imprezy modowej odbywającej się w Polsce – FashionPhilosophy Fashion Week Poland.
W dniu 27 października w stylowych wnętrzach hotelu andel`s w Łodzi odbyła się uroczysta gala finałowa III edycji Re-Act Fashion. Jest to proekologiczny wstęp do największej imprezy modowej odbywającej się w Polsce ? FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Podczas wieczoru zaprezentowano pokaz specjalny Sylwii Rochali - laureatki Re-Act Fashion 2009 oraz brytyjskiej marki Goodone. Najważniejszym punktem wieczoru był jednak Finał Re-Act Competition - wybór Re-Kreatora. Spośród 20 kolekcji jury wyróżniło Kamilę Niedzwiedzką za kolekcję AVU oraz Ricardo Ramosa za kolekcję Reconstructing Klederdracht. Nagrodę główną, czek na 15.000 złotych oraz statuetkę Re-Kreatora zdobyła Andrea Pojezdalova za kolekcję White.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi po raz kolejny wsparł organizację Re-Act Fashion, co z punktu widzenia edukacji ekologicznej jest niezwykle istotne, bowiem wspiera kształtowanie świadomości ludzkiej poprzez promowanie postaw proekologicznych w niebanalny, twórczy sposób. Z roku na rok impreza staje się coraz bardziej medialnym wydarzeniem i przyczynia się nie tylko do promocji miasta od wieków kojarzonego z przemysłem włókienniczym, ale także zwraca uwagę na istotę ponownego wykorzystania surowców w tak oryginalny sposób. Przekonali się o tym prezesi WFOŚiGW w Łodzi ? Tomasz Łysek oraz Wiesław Łukomski, którzy przybyli na galę finałową.

Tegoroczną edycję WFOŚiGW w Łodzi wsparł kwotą 25.000 złotych przy całkowitym koszcie zadania 143.245 złotych.Na pokaz przybyli prezesi WFOŚiGW w Łodzi wraz z osobami towarzyszącymi


WFOŚiGW w Łodzi po raz kolejny wspiera Re-Act Fashion


Wszystkie kreacje wytworzone były z materiałów uzyskanych z recyklingu


Stylowe wnętrza hotelu andel`s podkreślały rangę imprezy


Każdego roku impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mediów

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.