Przejdź do treści

Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego

Zdjęcie, Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego
W dniu 20 października br. w Instytucie Europejskim w Łodzi odbyło się Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego. Zgromadzonych samorządowców, przedsiębiorców i naukowców powitał Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Witold Stępień. Konferencja była poświęcona omówieniu zagadnień Strategii Europy 2020, efekty i wyzwania polityki spójności a także znaczeniu Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej. W spotkaniu uczestniczył Z – ca Prezesa WFOŚiGW w Łodzi Pan Zbigniew Stasiak, który podsumował wdrażanie PO IiŚ w Województwie Łódzkim.
W dniu 20 października br. w Instytucie Europejskim w Łodzi odbyło się Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego. Zgromadzonych samorządowców, przedsiębiorców i naukowców powitał Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Witold Stępień.
Konferencja była poświęcona omówieniu zagadnień Strategii Europy 2020, efekty i wyzwania polityki spójności a także znaczeniu Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej. W spotkaniu uczestniczył Z ? ca Prezesa WFOŚiGW w Łodzi Pan Zbigniew Stasiak, który podsumował wdrażanie PO IiŚ w Województwie Łódzkim.
Przez cały czas trwania konferencji, przedstawiciele jednostek wdrażających programy unijne na stoiskach wystawienniczych udzielali informacji na temat możliwości uzyskania dofinansowania w ramach poszczególnych Programów Operacyjnych, a także prezentowali efekty wdrażania środków unijnych.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.