Przejdź do treści
logo

Komunikat - NABOR-y - Listy Kandydatów

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że listy kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowiska: 1. Specjalisty w Zespole Oceny i Obsługi Wniosków w WFOŚiGW w Łodzi 2. Inspektora w Zespole Realizacji Umów w WFOŚiGW w Łodzi zostały zamieszczone na stronie internetowej BIP WFOŚiGW w Łodzi www.wfosigw.lodz.pl/bip/ i na tablicy ogłoszeń w siedzibie Funduszu.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że listy kandydatów spełniających wymagania formalne na stanowiska:

1. Specjalisty w Zespole Oceny i Obsługi Wniosków w WFOŚiGW w Łodzi
2. Inspektora w Zespole Realizacji Umów w WFOŚiGW w Łodzi

zostały zamieszczone na stronie internetowej BIP WFOŚiGW w Łodzi www.wfosigw.lodz.pl/bip/ i na tablicy ogłoszeń w siedzibie Funduszu.

 

Komunikat do COVID-19

Komunikat do COVID-19

Informujemy, że w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na COVID-19 od dnia 9 października 2020 r. do odwołania Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi jest zamknięty dla beneficjentów

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.