Przejdź do treści

Spotkanie robocze wszystkich WFOŚiGW

Zdjęcie, Spotkanie robocze wszystkich WFOŚiGW
W dniach 6 i 7 października WFOŚiGW w Łodzi zorganizował spotkanie robocze dla przedstawicieli pozostałych Funduszy zajmujących się wdrażaniem I i II osi priorytetowej. Spotkanie służyło wymianie doświadczeń dotyczących wdrażania projektów oraz umożliwiło poruszenie kwestii związanych z prowadzeniem oraz realizacją inwestycji. Na podstawie studium przypadku omówiono najczęściej występujące problemy podczas rozliczania umów. Spotkanie było także okazją do ujednolicenia sposobu podejścia do beneficjentów. Uczestników powitał gospodarz spotkania – Tomasz Łysek, prezes WFOŚiGW w Łodzi.
W dniach 6 i 7 października WFOŚiGW w Łodzi zorganizował spotkanie robocze dla przedstawicieli pozostałych Funduszy zajmujących się wdrażaniem I i II osi priorytetowej. Spotkanie służyło wymianie doświadczeń dotyczących wdrażania projektów oraz umożliwiło poruszenie kwestii związanych z prowadzeniem oraz realizacją inwestycji. Na podstawie studium przypadku omówiono najczęściej występujące problemy podczas rozliczania umów. Spotkanie było także okazją do ujednolicenia sposobu podejścia do beneficjentów. Uczestników powitał gospodarz spotkania ? Tomasz Łysek, prezes WFOŚiGW w Łodzi.Omawianie studium przypadku przez moderatora spotkania - Jana Sztaudyngera


Uczestników spotkania powitał prezes WFOŚiGW w Łodzi ? Tomasz Łysek

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.