Przejdź do treści

Zmodernizujemy ciepłownię w Radomsku

Zdjęcie, Zmodernizujemy ciepłownię w Radomsku
5 października odbyło się uroczyste podpisanie umowy pożyczki pomiędzy Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Radomsku WFOŚiGW w Łodzi w związku z realizację zadania pn. „Modernizacja miejskiej ciepłowni polegająca na przebudowie kotła WR – 10 na kocioł WR-10/EM oraz modernizacja głównej magistrali ciepłowniczej”. Inwestycja polegać będzie na wymianie sieci ciepłowniczej na sieć z rur preizolowanych o łącznej długości 93,60 mb oraz zmodernizowaniu kotła WR-10 na kocioł w technologii ścian szczelnych WR – 10/EM
5 października odbyło się uroczyste podpisanie umowy pożyczki pomiędzy Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Radomsku WFOŚiGW w Łodzi w związku z realizację zadania pn. ?Modernizacja miejskiej ciepłowni polegająca na przebudowie kotła WR ? 10 na kocioł WR-10/EM oraz modernizacja głównej magistrali ciepłowniczej?. Inwestycja polegać będzie na wymianie sieci ciepłowniczej na sieć z rur preizolowanych o łącznej długości 93,60 mb oraz zmodernizowaniu kotła WR-10 na kocioł w technologii ścian szczelnych WR ? 10/EM. Kwota pożyczki opiewa na 2.820.000,00 zł a koszt całkowity zadania wyniesie 3.354.712,80 zł. W związku z realizacją projektu planowane jest osiągnięcie efektu ekologicznego w postaci redukcji emisji zanieczyszczeń do środowiska: pyłów o 21,3 t/rok, tlenku siarki: 22,2 t/rok, tlenku azotu: 6,0 t/rok, tlenku węgla 4,3 t/rok.

Po uroczystym podpisaniu umowy przez Wiesława Kamińskiego, prezesa PGK Radomsko oraz wiceprezesów WFOŚiGW w Łodzi, Andrzeja Czaplę i Cezarego Dzierżka w obecności Prezydent Anny Milczanowskiej, odbyła się krótka konferencja prasowa, podczas której przybliżono funkcjonowanie Programów Priorytetowych adresowanych do osób fizycznych. Mowa była także o projekcie zasad na 2012 rok, które będą bardziej atrakcyjne dla samorządów i przedsiębiorców.Konferencja prasowa pod przewodnictwem Prezydent Anny Milczanowskiej
tuż po podpisaniu umowy.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.