Przejdź do treści

Kolektory słoneczne na dachu szpitala im. Biegańskiego

Zdjęcie, Kolektory słoneczne na dachu szpitala im. Biegańskiego
We wtorek 4 października oddano do użytku zmodernizowane oddziały zakaźne w związku z zakończeniem projektu pn. „Kompleksowa termomodernizacja obiektów WSSz. im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi – etap końcowy programu oszczędności energii na terenie Szpitala – odnawialne źródła energii I etap”.
We wtorek 4 października oddano do użytku zmodernizowane oddziały zakaźne w związku z zakończeniem projektu pn. ?Kompleksowa termomodernizacja obiektów WSSz. im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi ? etap końcowy programu oszczędności energii na terenie Szpitala ? odnawialne źródła energii I etap?.
Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali przedstawiciele władz województwa ? marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, wicemarszałek Dariusz Klimczak oraz dyrektor szpitala Małgorzata Majer. W uroczystości uczestniczył także prezes WFOŚiGW w Łodzi Tomasz Łysek. Po części oficjalnej zaproszeni goście zwiedzali zmodernizowany oddział zakaźny.
Inwestycja obejmowała montaż odnawialnych źródeł energii w postaci 153,8 m? kolektorów słonecznych oraz instalacji ogniw fotowoltaicznych o mocy 82,2 kWe i powierzchni - 743,8 m?.
Inwestycja została współfinansowana przez WFOŚiGW w Łodzi w kwocie 1.781.550,27 zł. Koszt całkowity zadania wyniósł 2.927.114,27 zł.
Planowany do osiągnięcia z końcem bieżącego roku efekt ekologiczny obejmuje redukcję zanieczyszczeń do środowiska ? pyłów, dwutlenku siarki, tlenku węgla, dwutlenku węgla oraz tlenku azotu.Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali dyr. Szpitala M.Majer,
wicemarszałek D.Klimczak, marszałek woj.łódzkiego W.Stępień.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.