Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi na Wojewódzkim Święcie Budowlanych

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi na Wojewódzkim Święcie Budowlanych
W piątek 30 września w gmachu Filharmonii Łódzkiej swoje święto obchodziła branża budowlana z województwa łódzkiego. Podczas wieczoru wręczono liderom branżowym odznaczenia „zasłużony dla budownictwa”. W przemówieniach gratulacyjnych rangę branży podkreślali m. in. wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska, marszałek województwa Witold Stępień (którzy objęli Patronat nad obchodami), minister infrastruktury Cezary Grabarczyk, wiceprezydent Arkadiusz Banaszek.
W piątek 30 września w gmachu Filharmonii Łódzkiej swoje święto obchodziła branża budowlana z województwa łódzkiego. Podczas wieczoru wręczono liderom branżowym odznaczenia ?zasłużony dla budownictwa?. W przemówieniach gratulacyjnych rangę branży podkreślali m. in. wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska, marszałek województwa Witold Stępień (którzy objęli Patronat nad obchodami), minister infrastruktury Cezary Grabarczyk, wiceprezydent Arkadiusz Banaszek. Prezes WFOŚiGW w Łodzi Tomasz Łysek był jednym z członków Honorowego Komitetu Organizacyjnego. Po części oficjalnej zaproszeni goście wysłuchali koncertu standardów muzyki rozrywkowej w wykonaniu artystów scen polskich oraz mieli możliwość wymienienia poglądów i spostrzeżeń na temat rodzimej branży budowlanej. Ponadto, w swoim punkcie informacyjnym, WFOŚiGW w Łodzi rozdawał materiały promocyjne i przybliżał zakres swojej działalności.Minister infrastruktury C. Grabarczyk


Wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska


Marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień


Przedstawiciele branży budowlanej po brzegi wypełnili salę koncertową Filharmonii Łódzkiej


siedzą od prawej: prezes WFOŚiGW w Łodzi T.Łysek, wiceprezydent Łodzi
A.Banaszek,wiceprzewodnicząca RM w Łodzi E.Królikowska-Kińska, Przewodniczący RM w Łodzi
T.Kacprzak, minister infrastruktury C.Grabarczyk, wojewoda łódzki J.Chełmińskapunkt informacyjny WFOŚiGW w Łodzi

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.