Przejdź do treści

IV Piknik Organizacji Pozarządowych ?Lokalni Niebanalni?

Zdjęcie, IV Piknik Organizacji Pozarządowych ?Lokalni Niebanalni?
W dniu 11 września 2011 r. w Tomaszowie Mazowieckim odbył się IV Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”, w którym wzięło udział 38 organizacji pozarządowych z terenu powiatu tomaszowskiego.W ramach Pikniku została przeprowadzona m.in. zbiórka opakowań szklanych oraz impreza interaktywna o tematyce ekologicznej „Na betonie kwiaty nie rosną”.
W dniu 11 września 2011 r. w Tomaszowie Mazowieckim odbył się IV Piknik Organizacji Pozarządowych ?Lokalni Niebanalni?, w którym wzięło udział 38 organizacji pozarządowych z terenu powiatu tomaszowskiego.

W ramach Pikniku została przeprowadzona m.in. zbiórka opakowań szklanych oraz impreza interaktywna o tematyce ekologicznej ?Na betonie kwiaty nie rosną?.
Imprezy te były elementami wniosku o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi ?Programu edukacyjno ? ekologicznego EKOPOZYTYWNI realizowanego w ramach programu informacyjno ? edukacyjnego dla społeczeństwa miasta Tomaszowa Mazowieckiego?. Wszyscy uczestnicy zbiórki otrzymali upominki i nagrody.
W imieniu WFOŚiGW w Łodzi w Pikniku uczestniczył Wiceprezes Pan Andrzej Czapla, który miał okazję ocenić w jaki sposób realizowany jest ?Program edukacyjno ? ekologiczny EKOPOZYTYWNI?.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.