Przejdź do treści

IV Piknik Organizacji Pozarządowych ?Lokalni Niebanalni?

Zdjęcie, IV Piknik Organizacji Pozarządowych ?Lokalni Niebanalni?
W dniu 11 września 2011 r. w Tomaszowie Mazowieckim odbył się IV Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”, w którym wzięło udział 38 organizacji pozarządowych z terenu powiatu tomaszowskiego.W ramach Pikniku została przeprowadzona m.in. zbiórka opakowań szklanych oraz impreza interaktywna o tematyce ekologicznej „Na betonie kwiaty nie rosną”.
W dniu 11 września 2011 r. w Tomaszowie Mazowieckim odbył się IV Piknik Organizacji Pozarządowych ?Lokalni Niebanalni?, w którym wzięło udział 38 organizacji pozarządowych z terenu powiatu tomaszowskiego.

W ramach Pikniku została przeprowadzona m.in. zbiórka opakowań szklanych oraz impreza interaktywna o tematyce ekologicznej ?Na betonie kwiaty nie rosną?.
Imprezy te były elementami wniosku o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi ?Programu edukacyjno ? ekologicznego EKOPOZYTYWNI realizowanego w ramach programu informacyjno ? edukacyjnego dla społeczeństwa miasta Tomaszowa Mazowieckiego?. Wszyscy uczestnicy zbiórki otrzymali upominki i nagrody.
W imieniu WFOŚiGW w Łodzi w Pikniku uczestniczył Wiceprezes Pan Andrzej Czapla, który miał okazję ocenić w jaki sposób realizowany jest ?Program edukacyjno ? ekologiczny EKOPOZYTYWNI?.
Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.