Przejdź do treści

Fundusz na JARMARKU

Zdjęcie, Fundusz na JARMARKU
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznego Jarmarku Wojewódzkiego. Nasi pracownicy udzielali informacji na temat możliwości otrzymania i umarzania pożyczek, udzielania dotacji ze środków WFOŚiGW w Łodzi oraz na temat 3 nowych Programów Priorytetowych skierowanych do osób fizycznych. Zainteresowanie możliwością otrzymania wsparcia finansowego było duże. Odwiedzający nasze stoisko chętnie korzystali z przygotowanych materiałów informacyjnych.
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznego Jarmarku Wojewódzkiego.

Nasi pracownicy udzielali informacji na temat możliwości otrzymania i umarzania pożyczek, udzielania dotacji ze środków WFOŚiGW w Łodzi oraz na temat 3 nowych Programów Priorytetowych skierowanych do osób fizycznych. Zainteresowanie możliwością otrzymania wsparcia finansowego było duże. Odwiedzający nasze stoisko chętnie korzystali z przygotowanych materiałów informacyjnych.

Każdy, kto był naszym gościem mógł zapoznać się z działaniem ?Wieży Energii i Wody? prezentującej możliwość wykorzystania energii odnawialnej. Wielu odwiedzających było zainteresowanych tą tematyka i chętnie uczestniczyli w przygotowanych przez nas pokazach.

Największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty przygotowane dla dzieci i młodzieży w ramach edukacji ekologicznej z wykorzystaniem zestawów kostek, tworzących 4 oddzielne komplety tematyczne. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali ciekawe i atrakcyjne artykuły promocyjne przygotowane przez Fundusz.
Prezentacje i warsztaty prowadzone były przez cały czas trwania Jarmarku i byliśmy jednym z najchętniej odwiedzanych stoisk, za co bardzo dziękujemy.

Pierwszego dnia Jarmarku nasze stoisko odwiedziło wielu gości, których witał Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Tomasz Łysek. Wśród nich byli Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk, Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień. Z zainteresowaniem obejrzeli prezentację ?Wieży Energii i Wody?. Nasze stoisko odwiedziła również Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska, której bardzo podobały się przygotowane dla dzieci i młodzieży warsztaty. Gośćmi naszymi byli również parlamentarzyści. Poseł Andrzej Biernat chętnie wziął udział w układaniu jednego z zestawu kostek o tematyce ekologicznej.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.