Przejdź do treści

Jarmark Wojewódzki

Zdjęcie, Jarmark Wojewódzki
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi serdecznie zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska podczas 8 Jarmarku Wojewódzkiego w dniach 3 – 4 września 2011 r. na ul. Piotrkowskiej przy Pasażu Schillera w godz. 10.00 – 18.00.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi serdecznie zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska podczas 8 Jarmarku Wojewódzkiego w dniach 3 ? 4 września 2011 r. na ul. Piotrkowskiej przy Pasażu Schillera w godz. 10.00 ? 18.00.

Podczas trwania Jarmarku nasi pracownicy udzielać będą informacji na temat możliwości otrzymania i umarzania pożyczek, udzielania dotacji ze środków WFOŚiGW w Łodzi oraz na temat 3 nowych Programów Priorytetowych skierowanych do osób fizycznych, w ramach których Fundusz może spłacić kredyt do 40% kapitału.

Obok naszego stoiska zainstalowana będzie ?Wieża Energii i Wody?, dzięki której podczas pokazów działania ideowego modelu elektrowni szczytowo ? pompowej będzie można zobaczyć jak wykorzystywać energię odnawialną. Przygotowaliśmy również konkursy z ciekawymi nagrodami dla dzieci i młodzieży.


Więcej o Jarmarku na stronie Urzędu Marszałkowskiego www.jarmark.lodzkie.plZachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.