Przejdź do treści

Wielki Festyn Rodzinny w Piotrkowie

W dniu 28 sierpnia 2011 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Wielki Festyn Rodzinny, który jest elementem współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi projektu „Bliżej Natury” – edukacja ekologiczno-artystyczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
W dniu 28 sierpnia 2011 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Wielki Festyn Rodzinny, który jest elementem współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi projektu ?Bliżej Natury? ? edukacja ekologiczno-artystyczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Festyn był nie tylko okazją do pożegnania lata, ale także do podsumowania pierwszego etapu projektu ?Wyciągamy dzieci z bramy?. Program zajęć prowadzonych przez cały sierpień obejmował m.in. warsztaty plastyczno-przyrodnicze oraz wycieczki krajoznawczo-ekologiczne.

W trakcie niedzielnego Festynu Wiceprezes WFOŚiGW w Łodzi Pan Andrzej Czapla wręczył także nagrody laureatom konkursu ?Las polski zielony, pachnący żywicą??. Prace konkursowe stworzyły niezwykłą wystawę w alejkach Parku im. Jana Pawła II, która po zakończeniu Festynu została przeniesiona do Ośrodka Edukacji Artystycznej, gdzie będzie prezentowana do 15 września 2011r.Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.