Przejdź do treści

Konkurs ?Strażnik siedlisk przyrodniczych?

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Funduszu podjął decyzję o przedłużeniu terminu przyjmowania kart zgłoszeniowych do Konkursu o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi „Strażnik siedlisk przyrodniczych”. Na zgłoszenia czekamy do 15.09.2011r.
Uprzejmie informujemy, że Zarząd Funduszu podjął decyzję o przedłużeniu terminu przyjmowania kart zgłoszeniowych do Konkursu o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi ?Strażnik siedlisk przyrodniczych?. Na zgłoszenia czekamy do 15.09.2011r. Zapraszamy do udziału w Konkursie!

Do pobrania: Regulamin wraz z kartą zgłoszeniową

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.