Przejdź do treści

Akcja informacyjna w Port Łódź

W sobotę 23 lipca 2011 r. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łodzi zorganizował na terenie Portu Łódź przy ul. Pabianickiej 245 akcję informacyjną, podczas której prezentowano promocyjną ofertę kompleksowych usług dotyczących przyłączy kanalizacyjnych pod hasłem „Nie zwlekaj podłącz się”.
W sobotę 23 lipca 2011 r. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łodzi zorganizował na terenie Portu Łódź przy ul. Pabianickiej 245 akcję informacyjną, podczas której prezentowano promocyjną ofertę kompleksowych usług dotyczących przyłączy kanalizacyjnych pod hasłem ?Nie zwlekaj podłącz się?.

Do współpracy zaproszono Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz banki współpracujące. Każdy, kto odwiedził przygotowane stoiska mógł skorzystać z porady jak wypełnić wniosek i otrzymać kredyt bankowy z 40 % dofinansowaniem ze środków WFOŚiGW w Łodzi. Akcja promocyjna cieszyła się dużym zainteresowaniem. Potencjalni Beneficjenci zainteresowani byli wykonaniem przyłącza kanalizacyjnego do swoich domów. Wiele osób przejeżdżało specjalnie z gotowymi mapami i projektami chcąc skonsultować możliwość podłączenia do kanalizacji konkretnej posesji.

Dodatkową atrakcją były konkursy zorganizowane dla dzieci oraz degustacja wody głębinowej z ujęcia ?Zbocze?.

Pracownicy WFOŚiGW w Łodzi udzielali informacji na temat możliwości otrzymania dofinansowania
z Funduszu na wykonanie przyłącza kanalizacyjnego.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.