Przejdź do treści

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU O NAGRODĘ PREZESA WFOŚIGW W ŁODZI PN.: „FUNDUSZE UNII EUROPEJSKIEJ POKOLORUJĄ NASZĄ GMINĘ – W POSZUKIWANIU ŚLADÓW INWESTYCJI EKOLOGICZNYCH UE”
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU O NAGRODĘ PREZESA WFOŚIGW W ŁODZI PN.: ?FUNDUSZE UNII EUROPEJSKIEJ POKOLORUJĄ NASZĄ GMINĘ ? W POSZUKIWANIU ŚLADÓW INWESTYCJI EKOLOGICZNYCH UE?

Informujemy, że uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w dniu 14 czerwca 2011 r. o godzinie 14:00 w Regionalnej Izbie Budownictwa zlokalizowanej przy ulicy Łąkowej 11. (patrz plan)


Konkurs współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.