Przejdź do treści

Szkolenie w ramach ?Warsztatów pisania wniosków LIFE+?

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że drugie szkolenie z pięciu organizowanych w ramach „Warsztatów pisania wniosków LIFE+” odbędzie się w dniu 9 czerwca w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, ul. Konstruktorska 3A sala 102.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że drugie szkolenie z pięciu organizowanych w ramach ?Warsztatów pisania wniosków LIFE+? odbędzie się w dniu 9 czerwca w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, ul. Konstruktorska 3A sala 102. Szkolenie to będzie dotyczyło wszystkich trzech komponentów LIFE+.
Ponadto w dniach 28 ? 30 czerwca odbędą się również specjalistyczne szkolenia poświęcone na omówienie jednego komponentu:
28 czerwca ? I komponent
29 czerwca ? II komponent
30 czerwca ? III komponent

W załączeniu formularz zgłoszeniowy z harmonogramem spotkania, które odbędzie się 9 czerwca. Formularz z wypełnioną datą szkolenia prosimy przesłać na adres: K.Tomaszewska@nfosigw.gov.pl lub faks: /22/456-90-195.

Warsztaty są bezpłatne, o uczestnictwie w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Załączniki:
- program szkolenia 09.06.2011r.
- formularz zgłoszeniowy

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.