Przejdź do treści

Informacja dotycząca opłaty produktowej za zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

WFOŚiGW przypomina, iż opłatę produktową za zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny należy wpłacać przelewem w terminie do dnia 31 marca każdego roku za rok poprzedni na wskazany rachunek bankowy WFOŚiGW w Łodzi.

WFOŚiGW w Łodzi przypomina, iż opłatę produktową za zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny należy wpłacać przelewem w terminie do dnia 31 marca każdego roku za rok poprzedni na poniższy rachunek bankowy WFOŚiGW w Łodzi:

GETIN NOBLE BANK S.A. 78 1560 0013 2367 2220 2080 0003

przy wpłacie należy podać pełną nazwę firmy, oznaczenie siedziby oraz adres.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.