Przejdź do treści

LISTA PRZEDSIĘWZIĘĆ PRIORYTETOWYCH NA ROK 2012

Informujemy, iż WFOŚiGW w Łodzi przystępuje do opracowania Listy Przedsięwzięć Priorytetowych na rok 2012. Prosimy wszystkich Beneficjentów o zapoznanie się z informacją Prezesa Zarządu w tej sprawie.
WFOŚiGW w Łodzi przystępuje do opracowania projektu "Listy przedsięwzięć priorytetowych na rok 2012".

Prosimy Państwa o zapoznanie się z pismem Prezesa Zarządu, a następnie o wypełnienie tabeli, właściwe nazwanie pliku (zgodnie z treścią pisma) i przesłanie go w formie elektronicznej pod adres fundusz@wfosigw.lodz.pl.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.