Przejdź do treści

Zasadź z nami drzewko

?WFOŚiGW w Łodzi objął patronatem projekt realizowany przez Studenckie Koło Naukowe Ekobiznes pod nazwą ?Zasadź z nami drzewko?. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami tego wydarzenia.
„WFOŚiGW w Łodzi objął patronatem projekt realizowany przez Studenckie Koło Naukowe Ekobiznes pod nazwą „Zasadź z nami drzewko”. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami tego wydarzenia.
Uroczystość sadzenia drzewka odbędzie się w dniu 21.03.2011 r. o godzinie 10.00 w Patio Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Wszystkich serdecznie zapraszamy.”

Agenda projektuBiuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.