Przejdź do treści

Zasadź z nami drzewko

?WFOŚiGW w Łodzi objął patronatem projekt realizowany przez Studenckie Koło Naukowe Ekobiznes pod nazwą ?Zasadź z nami drzewko?. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami tego wydarzenia.
„WFOŚiGW w Łodzi objął patronatem projekt realizowany przez Studenckie Koło Naukowe Ekobiznes pod nazwą „Zasadź z nami drzewko”. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami tego wydarzenia.
Uroczystość sadzenia drzewka odbędzie się w dniu 21.03.2011 r. o godzinie 10.00 w Patio Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Wszystkich serdecznie zapraszamy.”

Agenda projektuBiuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.