Przejdź do treści

Szkolenie z zakresu zasad dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i

Uprzejmie informujemy, iż WFOŚiGW w Łodzi organizuje bezpłatne szkolenie pn. ?Zasady udzielania w 2011 roku pomocy finansowej na zadania z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej realizowane na terenie województwa łódzkiego.? Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy i przeznaczone jest dla potencjalnych Wnioskodawców, którzy w roku bieżącym mają zamiar ubiegać się o dofinansowanie zadań realizowanych w ochronie środowiska.
Uprzejmie informujemy, iż WFOŚiGW w Łodzi organizuje bezpłatne szkolenie pn. „Zasady udzielania w 2011 roku pomocy finansowej na zadania z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej realizowane na terenie województwa łódzkiego.”
Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy i przeznaczone jest dla potencjalnych Wnioskodawców, którzy w roku bieżącym mają zamiar ubiegać się o dofinansowanie zadań realizowanych w ochronie środowiska.

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę dotyczącą m.in.
• zasad uzyskania dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi obowiązujących w roku bieżącym (udzielania i umarzania pożyczek oraz udzielania dotacji)
• zasad przygotowania wniosków
• regulacji związanych z zawieraniem z WFOŚiGW w Łodzi umów o dofinansowanie
• zasad rozliczania kosztów zadania dofinansowanego ze środków Funduszu

Szkolenie będzie prowadzone przez pracowników WFOŚiGW w Łodzi.

Terminy szkolenia:
25 lutego 2011 r., godz. 10.00 – 14.00
28 lutego 2011 r., godz. 10.00 – 14.00
Miejsce szkolenia:
Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi, ul. Łąkowa 11

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa na załączonym formularzu do dnia 22 lutego 2011 r. drogą mailową na adres awesolowska@wfosigw.lodz.pl lub faxem na numer (42) 639-51-21

Szkolenie jest bezpłatne.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, prosimy o zgłaszanie jednej osoby z danej instytucji.
O zakwalifikowaniu do uczestnictwa w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.